Samsun Lojistik Merkezi Ekonomiyi ŞahlandıracakSabah İl Buluşmaları kapsamında 2. durakları olan Samsun’da Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile buluşan gazete yazarları Lojistik Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

LOJİSTİK MERKEZ ÜLKE EKONOMİSİNE KATKI SAĞLAYACAK

Samsun’un ekonomisine can verecek bir projeye imza attıklarını söyleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Burası Türkiye’den dünyaya açılacak olan bir kapı gibi düşünülebilir. Tamamlanmak üzere olan Samsun Lojistik Merkezi kent ekonomisine ciddi katkılar sağlayacak. Bir şehirde ekonomi ne kadar kalkınır, gelişirse refah seviyesi de o kadar artar. Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman bu düşüncelerle halkımız için çalışıyoruz. Bu projenin ülke ekonomisine de katkısı olacağı aşikardır. Partimiz, geçtiğimiz aylarda yapılan Yerel Yönetimler Proje Yarışmasında bizleri bu projemiz için ödüle layık görüldü. Samsun Lojistik Merkezi Avrupa’nın en büyük lojistik merkezleri arasına girecek. Buranın yapılmasında büyük emekleri olan eski valimiz Hüseyin Aksoy’u hiçbir zaman unutamayız. Valimiz lojistik merkezi düşüncemize büyük bir sinerji ve enerji kattı. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.

BAŞKAN YILMAZ ÖDÜLÜ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN ALMIŞTI

Ekonomi alanında yazıları bulunan köşe yazarların özel ilgi alanına giren Samsun Lojistik Merkezi Projesi AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen Yerel Yönetimler Proje Yarışmasında kent ekonomisine sağladığı katkı nedeniyle ödüle layık görülmüş, Başkan Yılmaz 13 Ekim’de gerçekleşen törende ödülü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden almıştı.

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.