TÜVASAŞ KPSS En Az 70 Puan ile Memur Alımı Yapıyor

TÜVASAŞ Genel Müdürlüğü, yayımladığı ilan ile KPSS en 70 puan ile farklı pozisyonlarda memur alımı yapacağını duyurdu.


TÜVASAŞ Genel Müdürlüğü, yayımladığı ilan ile KPSS en 70 puan ile farklı pozisyonlarda memur alımı yapacağını duyurdu. Alım yapılacak pozisyonlar ve diğer detaylar şöyle:

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Personel alım ilanına başvuru yapacak adayların; “Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. Genel Müdürlüğü Milli Egemenlik Caddesi No:131 Adapazarı / SAKARYA / TÜRKİYE” adresinden veya Şirketin internet adresinden (http://www.tuvasas.com.tr) temin edecekleri “Başvuru Formu” nu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaları gerekmektedir. Başvuru formunun çıktısı ile birlikte istenilen belgeler ile 25 Aralık 2017 tarihi mesai bitimine (17.00) kadar şahsen veya posta yolu ile başvuru işlemli tamamlanacak.

BAŞVURU İÇİN GEREKEN BELGELER

Adaylardan başvuru esnasında; Başvuru formu, Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, KPSS sonuç belgesinin bilgisayar çıktısı, Yabancı dil bilgisi seviyesini gösteren belge, Özgeçmiş, fotoğraf istenmektedir.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Yayımlanan ilana göre; personel alımları Makine Mühendisi 5 kişi, Elektrik-Elektronik Mühendisi 6 kişi, Endüstri Mühendisi 2 kişi, Metalurji Malzeme Mühendisi 2 kişi, Kimya Mühendisi 2 kişi, Yazılım Mühendisi 2 kişi olarak yapılacak.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

TÜVASAŞ personel alım ilanına başvuracak adayyların; son başvuru tarihi itibariyle fakültelerin Makine Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Metalurji-Malzeme Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı sonucunda KPSS P3 puan türünden en az 70 (Yetmiş) puan almış olmak, Son başvuru tarihi itibariyle, son 5 yıl içerisinde YDS ve E-YDS sınavından en az C seviyesinde İngilizce bildiğine ilişkin belge sahibi olmak şartlarını taşımaları gerekiyor.

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ

Sınav Komisyonu Adayların, yazılı sınav notunun yüzde kırkı (% 40’ı) , KPSSP3 puanının yüzde otuzu (% 30’u) ile sözlü sınav notunun yüzde otuzunu (% 30’u) esas alarak nihai başarı listesini hazırlar. Sınav komisyonu Giriş Sınavında başarılı olan adaylar arasından gerekli görülen sayıda yedek aday belirler. Asıl ve yedek listelerinde sıralama yapılırken, adayların Giriş Sınavı puanının eşit olması halinde, yazılı puanı yüksek olan adaya, yazılı puanının eşit olması durumunda KPSSP3 puanı yüksek olan adaya öncelik tanınır.

Başarı listesi Genel Müdürlüğün ilan panosunda ve http://www.tuvasas.com.tr internet sayfasında ilan edilir. Ayrıca, başarılı olan adaylara sonuç yazılı olarak tebliğ edilir.

Sınav Komisyonu tarafından nihai başarı listesi, sözlü sınavın yapıldığı son günü takiben 7 (yedi ) iş günü içerisinde açıklanır.

Giriş Sınavında 70 (yetmiş) ve üzerinde puan almış olmak, sıralamaya giremeyen adaylar için müktesep hak teşkil etmez. Sınavda başarılı olanların sayısı ilan edilen pozisyon sayısından daha az ise sadece başarılı olanlar sınavı kazanmış kabul edilir. Yedek listede yer almak, adaylar için daha sonraki sınavlar için kazanılmış hak veya herhangi bir öncelik hakkı teşkil etmez

İlan detayları için TIKLAYIN

Kaynak : www.kamupersoneli.netİlk yorum yapan olun

Yorumlar