Tüvasaş’tan Milli Tren Projesi için 19 mühendis alımı ilanı

Türkiye Vagon Sanayii AŞ (TÜVASAŞ) Genel Müdürlüğünce, Milli Tren Projesi’nde istihdam edilmek üzere 19 mühendis alınacak.


Devlet Personel Başkanlığı internet sitesinde yayımlanan ilana göre, Tüvasaş Genel Müdürlüğü, Milli Tren Projesi’nde istihdam edilmek üzere sözleşmeli statüde 5 makine, 6 elektrik-elektronik, 2 endüstri, 2 metalurji-malzeme, 2 kimya ve 2 yazılım mühendisi olmak üzere toplam 19 mühendis alımı için yazılı ve sözlü sınav yapacak.

Adaylara, atama onayları hariç, tüm tebligatlar ve duyurular http://www.tuvasas.com.tr internet adresinden yapılacak.
Sınav başvuruları, sınav ilanının Resmi Gazete’de yayımlanmasını takip eden gün başlayacak ve 25 Aralık tarihinde sona erecek.

Yazılı sınavda başarılı olarak sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylara, bu sınavın tarihi ve yeri ayrıca duyurulacak. Nihai başarı listesi Tüvasaş’ın internet sitesinde ilan edilerek, alımı yapılacaklara yazılı tebligatta bulunulacak.

TÜVASAŞ MÜHENDİS ALIMI BAŞVURUSU
TÜVASAŞ Genel Müdürlüğü Milli Tren Projesinde İstihdam Edilecek Mühendisler Hakkındaki Sınav ve Atama Yönetmeliği çerçevesinde, 399 sayılı KHK’ya tabi Sözleşmeli statüde Mühendis alımı yapılacak.

Adaylara atama onayları hariç yapılacak tüm tebligatlar ve duyurular, http://www.tuvasas.com.tr internet adresinden yapılacak olup, ayrıca yazılı tebligat gönderilmeyecek.

Tüm aşamalarda başvuru şartlarını taşımadıkları anlaşılan adayların işlemleri iptal edilecek.
Makine Mühendisi 5
Elektrik-Elektronik Mühendisi 6
Endüstri Mühendisi 2
Metalurji-Malzeme Mühendisi 2
Kimya Mühendisi 2
Yazılım Mühendisi 2

GİRİŞ SINAVI BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER
1-Giriş Sınavına katılmak isteyen adaylar, TÜVASAŞ Genel Müdürlük Personel Dairesi Başkanlığından veya Genel Müdürlük internet adresinden (www.tuvasas.com.tr) temin edecekleri başvuru formuna aşağıdaki belgeleri eklerler;
a) Diploma veya mezunıyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (eğitimini yurtdışında tamamlamış olanlar için diploma denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği),
b) KPSS sonuç belgesinin bilgisayar çıktısı,
c) Yabancı dil bilgisi seviyesini gösteren belge, (YDS ve E-YDS sınav sonuç belgesinin bilgisayar çıktısı)
d) Özgeçmiş,
e) 3 adet vesikalık fotoğraf (Son üç ay içinde çekilmiş).
f) Başvuru Formu (Fotoğraflı ve imzalı)

BAŞVURU TARİHİ, YERİ VE ŞEKLİ
1- Sınav başvuruları, sınav ilanının Resmi Gazete’de yayımlanmasını takip eden gün başlayacak ve 25/12/2017 tarihi mesai bitiminde (17.00) sona erecektir.

2- Giriş sınavına katılmak isteyen adayların, yukarıda belirtilen koşulları taşımaları kaydıyla; “Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. Genel Müdürlüğü Milli Egemenlik Caddesi No:131 Adapazarı / SAKARYA / TÜRKİYE” adresinden veya Şirketimiz internet adresinden (http://www.tuvasas.com.tr) temin edecekleri “Başvuru Formu” nu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaları gerekmektedir.

3- Aday tarafından imzalanan Başvuru Formunun çıktısı ile birlikte başvuru için istenen diğer belgelerin 25/12/2017 tarihi mesai bitimine (17.00) kadar yukarıda belirtilen adrese şahsen veya posta yolu ile teslim edilmesi gerekmektedir.

4- Postadaki gecikmeler veya diğer nedenlerle süresi içinde Genel Müdürlüğümüze teslim edilmeyen başvurular ile ilanda belirtilen şartları taşımayan başvurular işleme alınmayacaktır.

5-Belgelerin belirtilen son başvuru tarihine kadar TÜVASAŞ Genel Müdürlüğüne teslim edilmesi şarttır. Bu belgeler, aslı ibraz edilmek kaydıyla Genel Müdürlük Personel Dairesi Başkanlığınca onaylanabilir.

YAZILI SINAV İÇİN GEREKLİ BELGELER
1-Başvuruların değerlendirilmesi sonucu yazılı sınava girmeye hak kazanan adayların ad ve soyadları ile sınav giriş yerleri Yazılı Sınavdan en az on gün önce Genel Müdürlük internet sitesinden ilan edilmek suretiyle duyurulur. Ayrıca adaylara yazılı bildirimde bulunulmaz.

2–Yazılı sınava girmeye hak kazanan adaylar, adlarına düzenlenmiş Sınav Giriş Belgelerini TÜVASAŞ Genel Müdürlüğü İnternet adresinden (www.tuvasas.com.tr) temin edeceklerdir.

3-Adaylar sınava girişte, sınav öncesindeki kimlik tespitinde kullanılmak üzere yanlarında fotoğraflı ve geçerli bir kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, pasaport) ile sınav giriş belgelerini bulunduracaklardır.

4-Ancak isimleri ilan edilmiş adaylardan, sınava katılma şartlarını taşımadığı sonradan tespit edilenler, giriş sınavına alınmayacaktır

AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN!


İlk yorum yapan olun

Yorumlar