TCDD Personeli Zor Şartlara Rağmen Çalışıyor

tren bileti telefon numarasi tcdd iletisim hatti
tren bileti telefon numarasi tcdd iletisim hatti

TCDD Personeli Zor Şartlara Rağmen Çalışıyor : Devlet Demir Yolları personeli zor şartlara rağmen işlerini aksatmadan çalışıyorlar.


Zorlu iklim koşulları ve arazi şartlarına rağmen Karaman TCDD 612 Yol Bakım Onarım Şefliği personeli gece gündüz demeden yol bakım çalışmalarına aralıksız devam ediyorlar.

Haberleşme Bakanlığı bünyesinde bulunan ve faaliyetlerine ara vermeden devam etmekte olan TCDD yeni yatırımları ile demir yollarından milyonlarca kişiyi her sene farklı noktalara taşıyor.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryollarının resmi internet sitesinden verilen performans programına bakıldığında ilgili kurumda kaç kişinin çalıştığı görülmektedir. Buna göre TCDD’de kadrolu unvanlarda 644, sözleşmeli unvanlarda 8.034 ve işçi olarak 5.586 personel çalışmakta olup, toplam 14.264 kişilik personel sayısı ile hizmetlerine devam ediyor.

Kaynak : www.karamandan.comsohbet

2 Comments

  1. demiryolunda faal personelin işi özellikle kışın çok zordur.kurama olan bağlılık sevgi çalışanın işini kolaylaştırıyor.yolda görevliler.trende çalışanlar özellikle tren muayene/KONTROL yapan fedakar teknisyenlerin gayret ve emekleri kutsaldır..uzman faal pesonele sağlık ve başarı dilerim

  2. demiryolunda faal personelin işi özellikle kışın çok zordur.kurama olan bağlılık sevgi çalışanın işini kolaylaştırıyor.yolda görevliler.trende çalışanlar özellikle tren muayene/KONTROL yapan fedakar teknisyenlerin gayret ve emekleri kutsaldır..uzman faal pesonele sağlık ve başarı dilerim

Yorumlar