Bakan Arslan ve TCDD Genel Müdürü Apaydın İzmir’de Devam Eden Projeleri İnceledi

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ve TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın, İzmir’i ziyaret ederek devam eden projeleri inceledi.


Adnan Menderes Havalimanı ilave apron ve taksi yolu genişletme çalışmalarını yerinde inceleyen Arslan, basın mensuplarına açıklamalarda bulunarak İzmir’de devam eden Ulaştırma Bakanlığına bağlı birimlerin projeleri ile ilgili bilgi verdi.

Daha sonra Genel Müdürü Sayın İsa Apaydın TCDD 3. Bölge Müdürlüğü’ne ziyarette bulunarak, Bölge yatırım ve projelerin son durumuyla ilgili kendisine Bölge Müdürü Selim Koçbay tarafından brifing verildi. Ardından Apaydın, Basmane Gar’da bulunan ve yeni restore edilerek ziyarete açılan Sıhhıye Vagonu’nda incelemede bulundu.

UDHB Bakanı Ahmet Arslan’ın İzmir ziyaretine, UDHB Müsteşar Yardımcısı Ahmet Selçuk Sert, TCDD Genel Müdürü Sayın İsa Apaydın, Karayolları Genel Müdürü Sayın İsmail Kartal, TCDD Özel Kalem Müdürü Haluk Atik, Daire Başkanları, İZBAN Genel Müdürü Seçkin Mutlu, Bölge Müdür ve Bölge Müdür Yardımcıları, ve Servis Müdürleri de eşlik etti.


İlk yorum yapan olun

Yorumlar