DEMARD 3 Nolu İzmir Şube Başkanlığına Aziz Dağlı SeçildiDemiryolu makinistler derneği DEMARD 3 Nolu İzmir Şube Başkanlığı 21.Olağan Genel Kurulseçimleri yapıldı.

Şube başkanlığına Aziz Dağlı 3. kez seçildi. Seçime Genel Başkan Nami Aras, Genel Sekreter Ali Erdogan, 3 Bölge Müdür Yardımcısı Soner Baş, Ege Kordinasyon Müdürü Gabil Emir, TCDD Taşımacılık AŞ Araç Bakım Müdürü Murat Durkan, TCDD Taşımacılık AŞ Araç Bakım Müdürü Yardımcısı Bayram Şahın, Türk Ulaşım Sen Şube Baskanı Kazım Sayın, Demok Şube Başkanı Yakup Demir, Birdem Şube Başkanı Volkan Yağar ve geniş bir davetli kitlesi kadıldı.

Genel Başkan seçim konuşmasında 2011 yılında kurulan ve hızla büyüyen demiryolu makinisler derneği yardımlaşma sandığı hakkında bilgilendirme konuşması yaparken Bölge Müdür Yardımcısı Soner Baş İzmir’de yapımı devam eden yüksek hızlı tren çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Aynı zamanda Ege Kordinasyon Müdürü Habil Emir yeni kurulan Lojistik Taşımacılık köylerı hakkında açıklamalarda bulundu.

Secim konuşmalarında sözü alan Araç Bakım Servis Müdürü Murat Durkan, yolcularımızın huzurlu ve konforlu seyahat etmelerı için gece gündüz demeden tüm personelimizle lokomotif ve tren setlerinin bakım ve temizliklerini en ince detaylarına kadar yapıldığını belirterek yeni yönetime başarılar diledi. Şube Başkanı Aziz Dağlı da 3. Bolge İzmir Şubeyi teknoloji ve iletişim çağını yakalayarak yeni donemde sosyal faliyetlere ağırlık vereckeleri açıklamalarında bulundu.

Reklamlar