Türk Denizciliği Antalya’da Masaya Yatırılıyor

Turizmin başkenti Antalya, 2 Mart Cuma günü saat 16.00’da ‘Türk Denizciliğine Bakış’ Paneline ev sahipliği yapacak. Türk denizciliğine ilgiyi artırmak amacıyla düzenlenen panele Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Ulaştırma, Çevre, Kültür Bakanlığı müsteşarları ile DTO yetkilileri ve uzman isimler katılacak. Panel, Habertürk TV’den canlı yayınlanacak.


Türkiye’nin misafir odası konumunda olan Dünya kenti Antalya önemli bir buluşmaya ev sahipliği yapacak. 2 Mart Cuma günü 16.00’da Kaleiçi Yat Limanı iskelesinde ‘Türk Denizciliğine Bakış, Temiz Denizlerde, Emniyetli Denizcilik’ paneli düzenlenecek. Panele Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı Suat Hayri Aka, Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Ziya Taşkent, TOBB Başkan Yardımcısı Halim Mete, Deniz Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kalkavan, Türk P&I Genel Müdürü Remzi Ufuk Teker, DTO Antalya Yönetim Kurulu Başkanı Bekir İnanç Kendiroğlu, konuşmacı olarak katılacak.

HABER TÜRK’TE CANLI YAYINLANACAK
Kamuoyunun Türk denizciliğine ilgisini artırmanın hedeflendiği panelde katılımcılar, deniz turizminden taşımacılığa, denizlerde güvenlikten su araçları sorumluluk sigortaları ve ekonomik katma değere kadar birçok konuyu masaya yatıracak. Panel TRT Haber de özel haber olarak Habertürk TV’de 2 Mart Cuma günü 16.00’da canlı yayınlanacak.sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar