Ankara’da Metro Seferleri Normale Döndü Mü?Ankara Metrosu’nda önceki gün deneme seferi sırasında iki trenin çarpışması sonucu meydana gelen kaza hakkında açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Twitter’dan yaptığı açıklamada cumartesi günü sabah saatlerinde yaşanan metro kazasında ihmali bulunan çalışanların açığa alındığını söyledi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Kızılay-Batıkent metro hattındaki seferlerin sabah itibarıyla yeniden normal seyrinde devam edeceğini bildirdi

Tuna, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Kızılay-Batıkent metro hattında cumartesi günü meydana gelen kazanın ardından tamirat çalışmalarının tamamlandığını duyurdu.

Deneme seferlerinde de sorun yaşanmadığını ifade eden Tuna; Cumartesi sabah 5.30 civarında yaşanan metro kazasıyla ilgili olarak tamirat çalışmaları tamamlandı. Deneme seferlerinde de sorun yaşanmadı hamdolsun. Şu an bir sorun gözükmüyor. Sabah itibariyle metro hizmetimiz normal seyrinde devam edecek. Ben özellikle 41 saattir uykusuz bir şekilde çalışan EGO ve Bugsaş personelimize teşekkür ederim. İnşallah böyle bir hadiseyle bir daha karşılaşmayız” dedi.

Reklamlar