Haydi Malatya, 23 Nisan Trambüsü Yola ÇıkıyorGeleneksel 23 Nisan Trambüsü kendi gününde, değişmeyen saatlerinde çocuklara şehir turu yaptıracak.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali(MAŞTİ)’den başlayarak Üniversite’ye kadar giderek tekrar MAŞTİ’ye dönenecek olan 23 Nisan Trambüsü yol güzergahında çocukları alıp ücretsiz olarak dolaştıracaktır.

Büyükşehir Belediyesi MOTAŞ Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada konuyla ilgili şu bilgiler paylaşıldı:

“23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla geleneksel hale getirdiğimiz 23 Nisan Trambüsünü bu yılda süsleyerek çocuklarımız için hazır hale getirdik. Güvenli ve rahat oluşuyla Malatya halkının takdirini toplayan toplu ulaşım aracı Trambüslerden birini o gün için miniklerimize tahsis ediyoruz. Bunun için halkımıza çağrıda bulunuyoruz! Çocuklarınızın elinden tutarak Çevreyoluna inin ve yol güzergahında 23 Nisan Trambüsünü bekleyin. Ücretsiz olarak yapacağımız tura siz de katılın ve çocuklarınıza unutamayacakları bir gün yaşatın. Hediyeler, ikramlar ve milli duyguların doruğa ulaşacağı müzikler eşliğinde çocuğunuz, alışmışın dışında bir bayram geçirsin”

Açıklamada ayrıca Trambüsün sefer saatlerine de yer verildi. Yapılan açıklamaya göre MAŞTİ’den başlatılacak sefer saatleri şu şekilde olacak: 09:00, 11:00, 14:00, 16:00


Reklamlar