TCDD 3. Bölgede Geleneksel Halı Saha Turnuvası BaşladıTCDD 3. Bölge Müdürlüğü tarafından geleneksel olarak düzenlenen halı saha futbol turnuvası 02.04.2018 tarihinde başladı.

TCDD’ye ait Halkapınar halısahada gerçekleşen kurum içinden ve İzmir Liman İşletme Müdürlüğü ile İZBAN AŞ.’den toplam 24 takımın yer aldığı turnuva, 3.Bölge Müdürü ve Demirspor Kulübü Başkanı Selim Koçbay, Bölge Müdür Yardımcıları Nizamettin Çiçek, Soner Baş, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Sekreteri Kadir Akbulut, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Aytaç Kaygil, Demirspor Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Sevillioğlu, Ulaştırma Memur-Sen İzmir Şube Başkanı Ahmet Özdemir, Demiryol-İş İzmir Şube Başkanı Hüseyin Ervüz, BTS İzmir Şube Başkanı Bülent Çuhadar, ve Demard İzmir Şube Başkanı Aziz Dağlı’nın vuruşuyla başladı.

İlk yarının bitiminin ardından, Balıkesirli Demiryolcularının çocuklarının yer aldığı ve Türkiye Halkoyunları Şampiyonluğu bulunan Ayna Kültür Sanat Folklor ekibi tarafından gösteri sunuldu.

Turnuva kapsamında Torbalı Ray ile Markiz takımları arasında oynanan ilk maç 2-2 beraberlik ile sonuçlandı.
Bölge Müdürü Selim Koçbay, her yıl geleneksel olarak düzenlenen turnuvanın kurum içinde dayanışma ve motivasyonu arttırdığını belirterek, turnuvada yer alan tüm takımlara başarılar diledi.

İzmir ASKF’nin resmi hakem görevlendirdiği 24 takımın yer aldığı ve 68 adet maç ile sonuçlanacak olan müsabakalar, 15 Mayıs’ta oynanacak olan şampiyonluk final maçı ile sona erecek.

Reklamlar