Tam O An Doğu Ekspresi Ulusal Fotoğraf Yarışması Başlıyor

Doğu Ekspresi Sefer Saatleri Değişti
Doğu Ekspresi Sefer Saatleri Değişti

Tam O An Doğu Ekspresi Ulusal Fotoğraf Yarışması Başlıyor : Doğu Ekspresi güzergahı üzerinde çekilen fotoğrafların ödüllendirileceği yarışma, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının himayesinde, TCDD Taşımacılık A.Ş’nin ev sahipliğinde gerçekleştiriliyor. “Tam O AN” fotoğraf yarışmasına 18 yaş üstü amatör ve profesyonel fotoğrafçı olan herkes katılabilecek.

Şöhreti Türkiye’nin sınırlarını aşan Doğru Ekspresi, şimdi de ulusal fotoğraf yarışmasına konu olacak. “Tam O AN” mottosuyla düzenlenen ve Doğru Ekspresi güzergahı üzerinde çekilen fotoğraflarla yarışmaya katılacaklara çeşitli ödüller verilecek.

“Tam O AN” fotoğraf yarışmasına katılanlar arasında jürinin belirleyeceği birinciye 10 bin TL, ikinciye 7 bin TL, üçüncüye ise 5 bin TL ödül verilecek. Yarışmada, mansiyon ödülüne layık görünen üç isme de 3 bin TL para ödülü verilecek. Yarışmaya katılanlar arasında 36 eser de Ankara ve Kars’ta sergilenecek. Doğu Ekspresi Ulusal Fotoğraf yarışmasına son katılım tarihi 31 Mayıs 2018 olarak belirlendi.

Fotoğraf yarışması ile ilgili başvuru ve şartlarla ilgili detaylı bilgilere www.tfsf.org.tr ile www.tcddtasimacilik.gov.tr adreslerinden ulaşılabilir.

Tam O ‘An’ Doğu Ekspresi Ulusal Fotoğraf Yarışması Şartname

Rail Industry Show Armin sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar