Ünye’ye 10 Milyon TL’lik Yol YatırımıUlaşımda köklü değişiklikler yaparak ilçeleri modern yollarla birbirine bağlayan Ordu Büyükşehir Belediyesi, geride bırakılan 4 yılda 36 milyon TL’lik yol yatırımı yaptığı Ünye’de bu yıl 10 milyon TL daha çalışma yapacak.

Başkan Enver Yılmaz, 2018 yılı asfalt programına alınan ve ilçenin önemli güzergâhlarından biri olan Göbü-Killik Mahallesi grup yolunda sıcak asfalt çalışmalarının başladığını ve 5,6 km’lik yolun yıl sonuna kadar sıcak asfaltla buluşturacağını söyledi.

GÖBÜ-KİLLİK MAHALLESİ GRUP YOLU SICAK ASFALTA KAVUŞUYOR

Göbü-Killik Mahallesi grup yolunda sıcak asfalt çalışmalarının başladığını ifade eden Başkan Yılmaz, “Toplam uzunluğu 5,6 km olan yolun 2,4 km’sinde sıcak asfalt çalışmalarımızı tamamladık. Kalan kısımlarda ise işlerimiz aralıksız devam ediyor. Yapılan hizmetlerden vatandaşlarımız mutlu, bizler mutluyuz. Tüm Ünyelilere hayırlı olsun” dedi.

ÜNYE’YE 36 MİLYON TL’LİK YOL YATIRIMI YAPILDI

Büyükşehir Belediyesi Ünye’de yol çalışmalarını yoğun olarak sürdürüyor. Başkan Enver Yılmaz, “Geride kalan 4 yıllık sürede 36 milyon TL’lik yatırımla Ünye ilçemizde 48 km sıcak, 99 km sathi asfalt ve 1.3 km beton yol çalışması yaptık. Amacımız bu çalışmalarla Ünye’mizi daha da şahlandırmak dolayısıyla çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

YOLLARIYLA MODEL VE MODERN BİR ÜNYE İNŞA EDİLİYOR

Altyapının ardından Ünye’de de sağlam temeller üzerinde yol inşası yapmayı sürdürdüklerini kaydeden Başkan Yılmaz, “İlçemize bu yıl ise 10 milyon TL daha yol yatırımı yaparak 28 km sıcak asfalt ve 60 km sathi asfalt yolu vatandaşımızın hizmetine sunacağız. Bütün çalışmalarımızdaki hedefimiz, konumuna yakışır yollarıyla modern ve model bir Ünye inşa etmekdi.

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.