Eskişehir’in Yolları YenileniyorEskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, merkez ve kırsal bölgelerde bulunan cadde ve bulvarlarda asfalt kaplama çalışmalarına devam ediyor. Ekipler Borsa, Sakarya 2, Kırım ve Sivrihisar 2 caddelerinde asfalt bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirdi.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri merkez ilçelerindeki caddelerde bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Borsa ve Sakarya 2 caddesinde sıcak asfalt döküm işlemi gerçekleştiren ekipler Kırım, Hasan Polatkan ve Sivrihisar 2 caddelerinde ve Cumhuriyet Bulvarı’nda ise freze ve asfalt serim işlemine devam ediyor. Borsa caddesinde asfalt kaplama çalışmalarının yanı sıra desenli kaldırım serim işlemi de gerçekleştiren ekipler, araç sürücü ve yolcularının güvenli ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla gerçekleştirdikleri çalışmalara hız verdiklerini belirtti.

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı’na bağlı Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri asfalt çalışmalarının tamamlandığı yollarda çizgi boyama işlemlerinin sürdüğünü belirterek çalışma yapılan alanlarda sürücüleri trafik işaret ve işaretçilerine uymaları konusunda uyardı.

Reklamlar