Ulaştırma Memur-Sen Şube Başkanı Atilla Demirtunç Güven TazelediUlaştırma Memur-Sen Ankara 3 Nolu Şubenin 2. Olağan Genel Kurulunda başkanlığa yeniden Atilla Demirtunç seçildi.

Ulaştırma Memur-Sen Ankara 3 Şubenin 2. Olağan Genel Kurulunda başkanlığa yeniden Atilla Demirtunç seçildi. TCDD Konferans Salonunda yapılan genel kurula Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Can Cankesen, Genel Başkan Yardımcıları, şube başkanları ve üyeler katıldı.

Genel kurulda konuşan Cankesen “Bugün kardeşlik ve dostane ortam içerisinde güzel bir genel kurul yapıyoruz. Ulaştırma çalışanlarının haklarını savunmak adına elimizden gelen tüm çabayı kamu personeli danışma kurullarında, toplu sözleşme masalarında bütün kurum ve kurullarda çabamız sınırsızdır. Seçimimiz de hayırlara vesile olsun” dedi. Ulaştırma Memur-Sen’in hizmet kolu çalışanlarının sesi ve temsilcisi olduğunu belirten Cankesen, Ulaştırma Memur-Sen’in haklının yanında, haksızlıkların karşısında duran bir sendika olduğunu ifade etti. Ulaştırma Memur-Sen’in yaptığı başarılı çalışmalarla her geçen gün üye sayısını arttırdığını kaydeden Cankesen, Ulaştırma Memur-Sen bayrağını daima zirvede dalgalanması için mücadele veren tüm şubelere teşekkür etti ve teşkilatlarının başarılı çalışmalarıyla üye sayısının on binleri aştığını vurguladı.

Yapılan seçime Ankara 1 Nolu Şube Başkanı Erkan Güler, Ankara 2 Nolu Şube Başkanı Yaşar Sırakaya, İstanbul 1 Nolu Şube Başkanı Mustafa Tamtam İl ve iş yeri temsilcileri şube yönetim kurulu üyeleri ve delegeler katıldı.

Reklamlar