Acılı Annenin TCDD Genel Müdürü Apaydın’a İsyanı25 kişinin hayatını kaybettiği Çorlu’daki tren faciasında, 9 yaşındaki, futbolcu olma hayali kuran Oğuz Arda Sel de yaşamını yitirmişti. Oğuz Arda Sel’in annesi Mısra Öz Sel, sosyal medya hesabından TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın’ın yayımladığı bayram mesaja çok sert tepki gösterdi.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İsa Apaydın’ın bayram mesajı tartışma yarattı.

Apaydın yayımladığı mesajında, “Bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın sevinciyle tüm yolcularımıza ve demiryolu çalışanlarımıza iyi bayramlar diliyor, bayramın tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum” diye belirtti.

OĞUZ ARDA SEL’İN ANNESİNDEN APAYDIN‘A TEPKİ

TCDD’nin resmi sayfasından paylaşılan TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın’ın mesajının altına yorum yapan anne Mısra Öz Sel, “Siz sevdikleriniz ve ailenizle mutlu bayramlar geçirirken biz sizin sayenizde ölen yavrularımızın mezarı başında olacağız! Size ve sorumlu olan herkese iyi dileklerde bulunamıyorum Ne yazık ki!” dedi.

İşte TCDD’nin o paylaşımı ve annenin o tepkisi:

Reklamlar