Çeşneli’ye 28 Bin Metrekare Kilit ParkeMASKİ Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında Alaşehir’e bağlı Çeşneli Mahallesi’ndeki altyapı çalışmalarını tamamlamasının ardından, 28 bin metrekarelik kilit parke taş döşeme işine de başladı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi ile yerleşim yerleri için en temel ve önemli hizmetleri yerine getirmeye devam ediyor. MASKİ’nin bu kapsamda altyapı çalışmalarını noktaladığı mahallelerden biri de Alaşehir ilçesine bağlı Çeşneli oldu. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde mahalleye 15 kilometrelik kanalizasyon ve içme suyu hattı inşa edildi. Ardından hızla üstyapı çalışmalarına başlayan MASKİ ekipleri, 28 bin metrekarelik kilit parke ve bordür taşı döşeme işi gerçekleştiriyor.

“Bu hizmetlerin bize kadar geleceğine inanmazdık”

Çeşneli Mahalle Muhtarı Adem Efe, mahallede hayata geçirilen çalışmalarla ilgili duyulan memnuniyeti şöyle ifade etti: “Çalışmalarımız çok güzel bir şekilde gidiyor. Çok memnunuz. Eskiden bizimki gibi dağlık köylere kanalizasyon yapılıyor desek, kimse inanmazdı. Şimdi Cengiz Başkanımız sayesinde bu işler yapılıyor. Taşlarımız da bittiğinde, kışa her şeyimiz hazır olacak. Allah ondan razı olsun. Kendisine çok çok teşekkür ediyoruz. Bolca selamlar gönderiyoruz”

Reklamlar