Eskişehir’de Bayram Boyunca Toplu Ulaşım Ücretsiz Olacak

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı süresince tramvay ve otobüslerin ücretsiz olarak hizmet vereceğini duyurdu.

Vatandaşların bayram ziyaretlerini rahatça yerine getirebilmesi için alınan karara göre Eskişehir’de 4 gün boyunca tramvaylar ve Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüsler ücretsiz olarak hizmet verecek.

Uygulamanın bayramın ilk günü olan 21 Ağustos Salı saat 06.00’da başlayacağını belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, bayramın son günü olan 24 Ağustos Cuma gecesi 24.00’e kadar tramvay ve Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüslerin ücretsiz olarak hizmet vereceğini ifade ettiler.

Armin

sohbet

    2 Comments

    1. Bu hiç hoş degil ya tüm otobüsler ücretsiz olmalı yada hiç olmamalı. Halk otobüsleri ücretli resmi plakalı araç ücretsiz mahallemde ya o an resmi plakalı araç gelmiyorsa nöbette yoksa mahallemde, yada bir sonraki resmi plakalı aracımı beklemem gerek bir iş yapılıyor saçma ve eksik. Hepsi havuz sisteminde topluyor ücreti bunu nasıl hak adalet?

    2. Bu hiç hoş degil ya tüm otobüsler ücretsiz olmalı yada hiç olmamalı. Halk otobüsleri ücretli resmi plakalı araç ücretsiz mahallemde ya o an resmi plakalı araç gelmiyorsa nöbette yoksa mahallemde, yada bir sonraki resmi plakalı aracımı beklemem gerek bir iş yapılıyor saçma ve eksik. Hepsi havuz sisteminde topluyor ücreti bunu nasıl hak adalet?

    Yorumlar