MOTAŞ’tan Bayram Yoğunluğuna Ek Seferli ÇözümMalatya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım ve Toplu Taşıma Hizmetleri MOTAŞ Genel Müdürlüğü yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle bir dizi önlem aldı. Önlemler çerçevesinde yoğunluk yaşanan bölgelerde ek seferler düzenlenecek.

Konuyla ilgili MOTAŞ Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, yoğunluğun olacağı öngörülen bölgelere ek seferler düzenleneceği, ek seferlerin yeterli olmayacağı düşünülen güzergâhlar için de yedekte yeterli sayıda araç ve personelin hazır bekletileceği vurgulandı.

Açıklamada; “alınan tedbirler kapsamında Bayram dolayısıyla Şehir Mezarlığına ek seferler düzenleyeceğiz. Mezarlık ziyaretlerinde oluşacak yoğunluk göz önüne alınarak Bayram Arefesinde ve bayram boyunca Şehir Mezarlığı güzergâhına ek seferler yapılacaktır. Şehir Mezarlığı’na gidecek araçlarımız her 10 dakikada bir Araştırma Durağından kalkış yapacaktır. İhtiyaç halinde yedekte bekleyen araçlarımız ek sefer yapacaklardır” bilgilerine yer verilerek geri bildirimler için MOTAŞ Çağrı Merkezinin 502 2 502 numaralı telefonuna başvurulması gerektiğinin altı çizildi.

Reklamlarİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.