Ak Parti’li Yıldız’dan Denizli OSB’ye ZiyaretAk Parti Denizli Milletvekilimiz Ahmet Yıldız, Denizli OSB Bölge Müdürlüğümüzü ziyaret ederek yeni açılan Özel Denizli OSB Teknik Kolejimiz ve yeni projelerimiz hakkında bilgi aldı.

Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız’ı Ak Parti İl Başkanı Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Necip Filiz, Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanımız M. Abdülkadir Uslu, Denizli OSB Yönetim Kurulu Üyemiz Osman Uğurlu, Özel Denizli OSB Teknik Kolej Müdürümüz Saadettin Dumlu ve Bölge Müdürlüğü personelimiz karşıladı.

Toplantıda öncelikle Bölge Müdürlüğümüzün özelleştirdiği Teknik Kolej hakkında bilgi verildi. Daha sonra Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüzün bu yıl eğitime başladığı Mesleki Eğitim Merkezi, Devlet Demir Yolları ile yapılan protokol çerçevesinde projesine başlanılan Lojistik Merkezi, A Tipi Gümrük Antrepo Projesi, Demiryolları ile çalışanların taşınması projesi ve diğer altyapı projeleri hakkında bilgiler sunuldu.

Denizli Organize Sanayi Bölgesi’ndeki projelere her zaman destek olacağını vurgulayan Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız, “Denizli’miz ve ülkemiz adına başlatmış olduğunuz projelerden dolayı teşekkür ederim. Denizli sanayisi ve dolayısıyla ülkemiz adına yapılan her projede destekçiniz olacağız.” dedi.

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.