Burulaş’a En Anlamlı TeşekkürBursa’da ikamet eden distoni hastası aynı zamanda engelli kadınlar derneği (ENKADER) yönetim kurulu başkanı olan Canan AYKANAT özel bir hastanede çalıştığını her sabah ve akşam ulaşım için Bursaray’ı kulladığını söyledi.

Aykanat, sabah ve akşam saatlerinde raylı sistemin çok kalabalık olduğunu akşam mesai bitiminde Bursaray’da yapılan engelli yaşlı hamilelere yer veriniz anonsları sayesınde yolcuların farkındalık içerisinde olup kendisine yer verdiğini , fakat sabah saatlerinde bu anonsların yapılmadığını diğer yolcuların kendisine yer vermeyerek düşme tehlikesi içinde yolculuk yaptığını belirtti.

Aykanat, bugün yaşadığı düşme tehlikesinden sonra kendisine bir yolcunun yer verdiğini söyledi. Olaydan sonra hemen yolculuk sırasında cep telefonu ile sosyal medya üzerinden Burulaş’a konuyu aktardığını , gelen cevap sonrası konunun hassasiyetle çözüme ulaştırılacağını ögrendiğinde çok mutlu olduğunu aktaran Aykanat, kendi sosyal medya hesabından Bursa Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olan Burulaş’a teşekkür etti..

Burulaş’ı bizde engelli bireylere ve onların ulaşımdaki sorunlarının çözümüne verdikleri önem ve hassasiyetlerinden dolayı bu davranışlarını tebrik ediyoruz..

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.