InnoTrans 2018, Berlin’de Kapılarını Ziyaretçilere AçtıDünyanın en büyük demiryolu fuarı niteliğindeki INNOTRANS 2018 (Uluslararası Demiryolu Teknolojileri Sistemleri ve Araçları) Fuarı, 18 Eylül 2018 tarihinde Almanya’nın Berlin şehrinde başladı.

1996 yılından itibaren düzenlenen ve bu yıl 12’incisi gerçekleştirilen Fuarda; demiryolu teknolojileri, altyapı, tünel inşaatı ve yolcu taşıma alanında yapılan yenilikler sergileniyor.

InnoTrans 2018 Fuarının ilk gününde Almanya’dan ve diğer ülkelerden endüstri, bilim ve politika çevrelerinden üst düzey yaklaşık 1.000 kişinin katıldığı açılış töreni gerçekleştirildi.

TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın başta olmak üzere Bağlı Ortaklıklarımız TÜVASAŞ, TÜLOMSAŞ ve TÜDEMSAŞ ile İştirakçi Şirketlerimizden RAYSİMAŞ Genel Müdürleri de açılış töreninde yerini aldı.

3.000 firmanın katıldığı İnnoTrans 2018 Fuarına kamu-özel sektörden yaklaşık 50 Türk firması da katılarak sergi açtılar.

TCDD STANDINA ZİYARETÇİ AKINI

İki yıldır fuar hazırlıklarını sürdüren TCDD, Bağlı Ortaklıkları TÜVASAŞ, TÜLOMSAŞ, TÜDEMSAŞ ve İştirakçi Firmalarından RAYSİMAŞ ile birlikte iki katlı stant kurdu.

Geniş ve ferahlığının yanı sıra modern tasarımı ve filmlerle görsel bir şölen sunan TCDD standı ilk günden ziyaretçi akınına uğradı.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.