Metro İstanbul 6. Altın Örümcek Web Ödülleri FinalindeGelişen web teknolojileri ve mobil cihazların yeteneklerine göre yeniden tasarlanan Metro İstanbul web sitesi ile Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde “Kamu Kurumu” kategorisinde finalde yarışmaya hak kazandı. Jüri tarafından değerlendirilerek finale kalan web siteleri 5 Eylül 2018 – 28 Eylül 2018 arasında halk oylamasına açıldı, bu süre içerisinde internet kullanıcılarının oyları ile “Halkın Favorileri” seçimi de yapılacak. 8 Ekim 2018’de halk oylaması sonucu, 2018 yılı Kasım ayı içerisinde de yarışmanın sonuçları açıklanacak.

Metro İstanbul’un yeni web sitesinde toplu ulaşım hizmetlerine uygun olarak Sefer Tarifeleri, Yolculuk Planlama ve Haritalar gibi alanlara daha hızlı erişim, raylı sistemler tabanlı Yolculuk Planlama ve sorgulanabilir Sefer Tarifeleri gibi interaktif hizmetleri yayına alındı.

NASIL OY VERİLİYOR?

Oy vermek çok kolay!

https://www.altinorumcek.com/Halk-Oylamasi/ linki ile ulaşılan “Altın Örümcek Halk Oylaması” sayfasında sosyal medya hesapları ile bağlanarak 29 farklı kategoride yer alan web sitelerini inceleyebilir ve oy verebilirsiniz. Metro İstanbul yarışmada “Kamu Kurumu” kategorisinde yer almaktadır.

ALTIN ÖRÜMCEK HAKKINDA

Altın Örümcek Web Ödülleri, web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla düzenlenen, geleneksel hale gelmiş. Türkiye’deki ilk ve tek bağımsız organizasyondur.

Altın Örümcek Web Ödülleri organizasyonu halk oylamasında, organizasyonunun heyecanını tüm internet kullanıcıları ile paylaşarak, konuya merak uyandırmayı ve aktif olarak katılımlarını sağlamaktadır.

Altın Örümcek jüri üyeleri, “En İyi Web Sitesi” ile “Kategori” bazında en iyi projeleri belirler. Değerlendirmeler sonucu en yüksek puanı alan web sitesine “En İyi Web Sitesi” ödülü verilecektir. Her kategoride, en başarılı tek bir proje ödüllendirilirken, ilgili kategorilerde en başarılı ilk 3 proje belirlenecektir.

Reklamlar