Göller Ekspresi Tren Seferleri Yeniden Başlayacakgoller ekspresi tren seferlerine yeniden baslayacak
goller ekspresi tren seferlerine yeniden baslayacak

Isparta-Burdur-Denizli-Aydın-İzmir hattında sefer yapan ve demiryolu hattı bakım çalışmaları nedeniyle 11 sene önce seferden kaldırılan Göller Ekspresi seferlerine yeniden başlayacak.

Göller ekspresi tren seferlerinin 9 Aralık 2018 itibari ile başlayacağı öğrenildi. Isparta-Burdur-İzmir tren seferleri karşılıklı olarak günde bir kez yapılacak. Göller ekspresinin seferlerine başlayacağı kararı özellikle Burdur ve Isparta da yaşayan vatandaşlar tarafından sevinçle karşılandı. Zira yıllardır Burdur ve Isparta’da vatandaşlar İzmir tren seferlerinin yeniden başlaması için bir çok girişimde bulunmuştu.

İzmir-Isparta-Burdur hattında seferlerine başlayacak olan Göller Ekspresi treninin hareket saatleri ile ilgili henüz TCDD Taşımacılık A.Ş.’den herhangi bir açıklama yapılmadı. Tren sefer saatleri ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleri1 Yorum

  1. Sadece bu değil Aynı zamanda gece kalkıp sabah son istasyona varacak şekilde Bandırma Eskişehir hattı açılmalı. Diğer taraftan Sivas kesişme noktası olmak üzere Kars Mersin ve Samsun Batman hatları ile Karadeniz kıyısını Akdenizle buluşturacak Zonguldak İskenderun hattı da devreye alınmalıdır. Birde zonguldak Ankara arasında ciddi olarak ihtiyaç gören Karaelmas treni daha hızlı ve konforlu olarak devreye sokulmalıdır. Bakın o zaman iyi bir finans yönetimiyle TCDD nin zararı kalıyor mu.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.