TCDD, KPSS Şartı Olmadan 356 Personel Alımı Yapacaktcdd kpss sarti olmadan 356 personel alimi yapacak
tcdd kpss sarti olmadan 356 personel alimi yapacak

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları’nın (TCDD) yayınladığı yeni iş ilanında İŞKUR aracılığıyla 356 yeni işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Yayınlanan ilanda başvuru şartlarının detayları açıklandı.

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) resmi web adresinde ilana çıkan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) yayımladığı memur personel alımı ilanında, en az lise mezunu olan adaylar arasından KPSS şartı aranmaksızın memur alımı yapacağını duyurdu. TCDD tarafından yayımlanan ilan dahilinde çeşitli kadrolara çok sayıda personel alımları sağlanacaktır. Bu ilanlar 09.04.2019 – 15.04.2019 tarihleri arasında İŞKUR üzerinden yayımlanacak ve başvuruları alınacaktır.

TCDD Genel Müdürlüğü çeşitli konumdaki iş yerlerine belirsiz süreyle sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. TCDD, 86 tren teşkil işçisi, bakım ve onarım makinesi operatörü, 42 demiryolu yol yapım personeli, 188 demiryolu hattı bakım onarım elemanı ve 40 liman vinç operatörü alımı yapacak. Toplam 356 personelin alım işlemleri İŞKUR üzerinden sağlanacak.

TCDD Personel Alım Şartları İçin Tıklayın

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.