Yalçın, KARDEMİR’de Son Yolculuğuna Uğurlandıyalcin kardemirde son yolculuguna ugurlandi
yalcin kardemirde son yolculuguna ugurlandi

Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları’nda NİL FC firmasınca yapımı sürdürülen 3 No.lu Pota Fırını Tozsuzlaştırma Sistemi montaj işinde çalışırken 28.12.2018 tarihinde geçirmiş olduğu kaza sonucu vefat eden Ferdi Yalçın’ı dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Ferdi Yalçın için ilk cenaze töreni KARDEMİR’de düzenlendi. Haddehane meydanındaki cenaze törenine merhumun mesai arkadaşları ailesi ve yakınları, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, Karabük Eski Milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal, KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Güleç, Genel Müdür Vekili Mansur Yeke, Özçelik-İş Sendikası Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Recep Akyel ve Sendika Karabük Şube Başkanı Ulvi Üngören ile Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Mali İşler Koordinatörü Furkan Ünal, şirketin diğeryetkilileri ile çalışanlar ve NİL FC firmasındaki mesai arkadaşları katıldı.

Karabük İl Müftüsü İlyas Yılmaztürk’ün kıldırdığı cenaze namazı ve yapılan duaların ardından KARDEMİR’den uğurlanan Ferdi Yalçın’ın cenazesi Kayabaşı Mahallesi Beytullah Camiine götürüldü. Ferdi Yalçın’ın cenazesi burada öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra Karabük Köyü Aydınlıkevler mezarlığında toprağa verildi. Kayabaşı Mahallesindeki cenaze namazına Karabük Valisi Fuat Gürel’de katılarak ailesi ve yakınlarına taziyelerini iletti.

KARDEMİR’de, pota fırını tozsuzlaştırma sistemi montajında çalışan, taşeron firma işçisi Ferdi Yalçın (30), ısınmak için tenekede yaktığı ateşe tiner dökünce parlama oldumuştu. Alevlerin arasında kalan Yalçın, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirmişdi. Ferdi Yalçın evli ve 2 çocuk babasıydı.

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.