Batıkent’ten Şehir Hastanesi’ne Yeni Minibüs Hattıbatikentten sehir hastanesine yeni minibus hatti
batikentten sehir hastanesine yeni minibus hatti

Eskişehir Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) tarafından alınan karar ile Batıkent ve civarında yaşayan vatandaşların Şehir Hastanesi’ne ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla Mavi 23 numaralı minibüs hattı hizmete başlıyor.

Batıkent Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda, mahalle sakinlerinin Şehir Hastanesi’ne ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla Mavi 23 numaralı minibüs hattı UKOME kararıyla hizmete başlıyor. Yeni hattın güzergahı Orgeneral Kıvrıkoğlu Bulvarı-Ulusal Egemenlik Bulvarı-Ertuğrulgazi Caddesi-Salih Bozok Caddesi-İsmet İnönü 2 Caddesi-Çevre Yolu olarak belirlendi. Mavi 23 numaralı hattın 23 Ocak 2019 Çarşamba günü itibariyle hizmete başlayacağını ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, vatandaşların otobüs ve dolmuşların detaylı güzergah bilgilerine www.eskisehir.bel.tr web sayfası üzerinden ulaşılabileceğini belirttiler.

Ayrıca Fevzi Çakmak Mahallesi’nde yaşayan vatandaşların talebiyle 12 ve 14 numaralı minibüslerin mahalle içerisindeki güzergahları da uzatıldı.

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.