Polatlı-Konya Hat Kesiminde Tesis Edilen YHT Sinyalizasyon, Telekomünikasyon Bakımı İhale SonucuPolatlı-konya Hat Kesiminde Tesis Edilen Yht Sinyalizasyon, Telekomünikasyon, Gsm-r Ve Ankara Ctc Kumanda Merkezi Sistemleri İle Alt Sistemlerinin 3 Yıl Süre İle Bakım İşlerinin Yaptırılması Hizmet Alımı İşi İhale Sonucu

T.C Devlet Demiryolları İşletmesi Müdürlüğünün (TCDD) 2018/599355 KİK numaralı yaklaşık maliyeti 72.047.363,01 TL olan Polatlı-konya Hat Kesiminde Tesis Edilen Yht Sinyalizasyon, Telekomünikasyon, Gsm-r Ve Ankara Ctc Kumanda Merkezi Sistemleri İle Alt Sistemlerinin 3 Yıl Süre İle Bakım İşlerinin Yaptırılması Hizmet Alımı İşi ihalesine 2 firma teklif vermiş ve kesinleşmeyen sonuca göre ihaleyi verdiği 67.770.000,00 TL teklifle YAPI MERKEZİ İNŞAAT SAN. A.Ş. firması kazanmıştır.

İhale, 3 Yıl Süre ile Polatlı – Konya Hat Kesiminde Tesis Edilen YHT Sinyalizasyon, Telekomünikasyon, GSM-R ve Ankara CTC Kumanda Merkezi Sistemleri ve Alt Sistemlerinin Bakım işlerini kapsamaktadır. İşin süresi yer tesliminden itibaren 1080(bin seksen) takvim günüdür.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.