Bilecik’te 6 K Akıllı Durak Sayısı Artıyorbilecikte 6 k akilli durak sayisi artiyor
bilecikte 6 k akilli durak sayisi artiyor

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, şu ana kadar şehre kazandırılan 9 adet 6 K akıllı duraklara, vatandaşların talebi olan 5 adedi de uygun alanlara yerleştirerek sözlerini yerine getirdiklerini kaydetti.

AK Parti Hizmet Anlayışı gereği, söz verdiklerinde yerine getirdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Nihat Can, Soğuksu ve İstasyon Mahallesi ile Güneş Toki ve Sanayi Girişi‘ne koyduklarını belirten Belediye Başkanı Nihat Can, şunları söyledi:

‘’Bilecik Belediyesi olarak çok şükür vatandaşımıza verdiğimiz bir sözü daha yerine getirdik. Daha önce şehrimizin 9 noktasına kazandırdığımız 6 K Akıllı Duraklarımıza 5 tane daha ekledik. Soğuksu ve İstasyon Mahallesi ile Güneş TOKİ ve Küçük Sanayi Sitesi girişine Akıllı Duraklarımız yerleştirdik ve vatandaşlarımızın talebini yerine getirdik. Bizim hizmet anlayışımızda ‘’Söz Verince Yerine Getirmek’’ düşüncesi yatıyor. İnşallah şehrimizi ve mahallelerimiz daha nice güzel hizmetlerle buluşturacağız.

BİLECİK’İMİZİ 14 ADET AKILLI DURAKLA DONATTIK

Gerçekleştirilen çalışma ile Bilecik’te şu ana kadar 14 adet 6 K Akıllı Durak kazandırılırken, önümüzdeki dönemde ihtiyaç duyulan alanlarda yeni Akıllı Durakların kazandırılacağı belirtildi.

Bilecik Belediyesi tarafından şehrimize kazandırılan ve birçok şehir ve kurum tarafından örnek proje olarak uygulanan 6 K Akıllı Duraklar içerisinde; Kamere sistemi, Bilgilendirme Kioskları, Kahve Otomatı, Kablosuz İnternet, Kütüphane, Kurumsal TV şeklinde hizmetleri barındırıyor.

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.