Denizli Teleferik’te Eğlenceye DoyacaksınızDenizli Pamukkale İlçesi’nde Teleferik’te düzenlenen akşamları Kış Partisi ile eğlenceye doyacaksınız.

Denizli’de restoran ve diğer ziyaretçi etkinlikleri içeren 1.500 metrelik panoramik zirveye tırmanan manzaralı teleferik’te kış partisine yoğun ilgi ile akşamları eğlenceye doyacaksınız.

TELEFERİK KIŞ PARTİSİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafında düzenlenen Teleferik Kış Partisi kapsamında canlı müzik ile birlikte, ücretsiz teleferiğe çıkış yoğun ilgi görmeye başladı.

Canlı müzik ile üst istasyonda ister ateş başında isterse cafe içerisinde sıcacık bir eğlenceye doyum olmayacağından eminiz. Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla birlikte düzenenlenen eğlence her hafta kış boyunca cuma ve cumartesi günleri akşamları birazda olsa kendine vakit ayıranlar için mükemmel bir keyif ve ayrıca ateş başında ikramlarıyla birlikte Teleferik’ten Denizli manzarasının akşam görüntüsü siz bir hayli cezp edici kılacaktır.

Teleferiğin sunduğu imkanlarıyla birlikte yiyecek ve içecek bölümünde özel kampanyalarıyla birlikte ateş başında daha keyifli bir eğlence sizleri bekliyor olacaktır. (D20H)

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.