DHMİ Genel Müdürü Funda Ocak Mesai Arkadaşlarıyla Vedalaştıdhmi genel muduru funda ocak mesai arkadaslariyla vedalasti
dhmi genel muduru funda ocak mesai arkadaslariyla vedalasti

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Funda Ocak Funda Ocak, mesai arkadaşlarıyla vedalaştı.

Ocak, DHMİ Genel Müdürlüğünde düzenlenen personelle veda töreninde yaptığı konuşmada, her kademesinde uzun yıllar ibadet aşkıyla çalıştıktan sonra 3 Ekim 2016’da Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür olarak atandığı DHMİ Genel Müdürlüğü görevinden emekli olduğunu söyledi.

DHMİ’nin küresel marka haline gelmesini sağlayan büyük projelerin hayata geçirilmesinde çalışma arkadaşlarıyla gösterdikleri çaba ve elde edilen başarıların kendisi için en büyük ödül ve ömür boyu tükenmez bir iftihar vesilesi olduğunu dile getiren Ocak, şöyle konuştu:

“34 yıl görev yaptığım bu güzide kurumda, bana destek olan tüm çalışma arkadaşlarıma, her zaman büyük destek gördüğüm basın mensubu değerli dostlarıma, bulunduğum görevlere beni layık gören tüm makamlara minnettarım. Bu kurumda biriktirdiğim anılar, yaşamım boyunca benim en değerli varlığım olacaktır. Bu duygularla tüm arkadaşlarımı sevgi ve muhabbetle kucaklıyorum.”

Ocak, görev yaptığı süre boyunca kendisine desteklerini esirgemeyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eski Başbakan ve Ulaştırma Bakanlarından TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Ahmet Arslan, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Bakan Yardımcıları ve görev yaptığı tüm bürokratlara teşekkür etti.​​

Genel Müdürlüğe, Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ateş vekalet edecek.

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.