Peker’den TÜDEMSAŞ Genel Müdürü Başoğlu’na Teşekkür Ziyaretipekerden tudemsas genel muduru basogluna tesekkur ziyareti
pekerden tudemsas genel muduru basogluna tesekkur ziyareti

Ulaştırma ve Demiryolu Çalışanları Sendikası ve beraberindeki heyet, TÜDEMSAŞ Genel Müdür Vekili Mehmet Başoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Peker, öncelikle görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı açılması için yönetmeliği yayınlatmasından dolayı Başoğlu’na teşekkür ederek, yapmış olduğu ve yapacağı işlerden dolayı plaket takdim etti. Peker, vekalet uygulamasının çağ dışı olduğunu bir an önce bundan vazgeçilmesini ve TÜDEMSAŞ gibi gözde bir kurumda daha verimli çalışmaların olması için TÜDEMSAŞ Genel Müdürünün asaleten atanması gerekliliğine vurgu yaptı.

UDEM Haksen Genel Başkanı Abdullah Peker, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın Sivas ziyaretinde belirttiği gibi üretimin daha etkin verimli olması gerekliliğini üretimin en üst seviyeye çıkartmak için ellerinden geleninin yapılacağını ve hem Sivas hem de ülke ekonomisine katkı sağlayarak ekonomik anlamda TÜDEMSAŞ ‘ın üreten Türkiye hedefinde ilerlemek isteğini aktardı.

TÜDEMSAŞ’ın Sivas için önemi çok büyüktür adeta can damarıdır diyen Peker, vagon fabrikasının atıl duruma düşmesi o can damarını kesmek anlamına geleceği kesindir. Sayın Genel Müdüre Destek vererek Kurumun en kısa zamanda Üst noktalara gelmesi için Sendikamız Gerekeni yapacaktır dedi.

Her 3 Sivaslıdan birine ekmek kapısı olan bu köklü kurumun birleştirlmesi kurumun bitirilmesi anlamına gelecegini defalarca basın yolu ile aktardıklarını söyleyen Peker, Sivas Mitinginde Cumhurbaşkanın TÜDEMSAŞ’ın geliştirileceğini söylediğini, UDEM Haksen olarak bu geliştirilmenin kısa zamanda olması için konunun Ankara bazında takipçisi olacaklarını aktardı.

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.