Seka Devlet Hastanesi’e Ulaşım Artık Çok Rahatseka devlet hastanesie ulasim artik cok rahat
seka devlet hastanesie ulasim artik cok rahat

İzmit Seka Devlet Hastanesi, Yenidoğan Yerleşkesi ve Yürüyüş Yolu Semt Polikliniği ile ilimizin sağlık alanındaki en önemli merkezlerinden biri konumunda.

Seka Devlet Hastanesi Yenidoğan Yerleşkesine Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Akçaray çalışmaları sonrasında ulaşım artık çok kolay. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 2. Etap çalışmaları kapsamında Akçaray tramvay hattının, Sekapark-Plajyolu arasındaki güzergâhında çalışmalar tamamlandı. Bilim Merkezi’nden başlayıp Plajyolu’na kadar uzanacak olan 2.2 km uzunluğundaki tramvay uzatma hattının ilk etabı İzmit Seka Devlet Hastanesi-Bilim Merkezi Durağı’nda gerçekleştirildi. Hastalar, otogardan başlayan Akçaray tramvay hattıyla İzmit Seka Devlet Hastanesine ulaşımı rahatlatacak hizmeti verecek.

Konu hakkında konuşan İzmit Seka Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Sadullah Kıvanç Tunç, “Hastanemiz ile şehir merkezini birbirine bağlayan Akçaray çalışmaları sonrasında Hastane Durağı sayesinde hastaların hastaneye ulaşımı daha kolay hale gelecek. Bu projenin gerçekleşmesinde rol alan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz. Hastalarımız artık tramvay hizmeti ile en hızlı ve sorunsuz şekilde hastaneye ulaşabilir, tedavisini yaptırabilir” diyerek Akçaray memnuniyetini dile getirdi.(ÖzgürKocaeli)

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.