Yedikuyular Kayak Merkezi’ne Ziyaretçi Akını

yedikuyular kayak merkezine ziyaretci akini
yedikuyular kayak merkezine ziyaretci akini

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılarak hizmete sunulan Yedikuyular Kayak Merkezi’ne ziyaretçi akın devam ediyor.


Kahramanmaraş’ın ilçelerinin yanı sıra, Adana, Mersin, İskenderun, Hatay, Gaziantep, Kilis, Nizip, Adıyaman, Şanlıurfa, Osmaniye gibi illerden Kahramanmaraş Yedikuyular Kayak Merkezi’ne gelen vatandaşlar hafta sonu tatilinin keyfini kayak yaparak geçirdiler.

Hafta sonu tatilini fırsat bilerek Kahramanmaraş Yedikuyular Kayak Merkezi’ne geldiklerini ifade eden vatandaşlar, tesisleri çok mükemmel bulduklarını ifade ederek, aşırı bir yoğunluğun olduğunu dile getirdiler.

Yedikuyular Kayak Merkezi’nin Kahramanmaraş için mükemmel bir hizmet olduğunu belirten vatandaşlar: “Yedikuyular Kayak Merkezi şu anda bölgeye hitap eden tek Kayak Merkezi. Daha önceleri Erciyes’e gitmiştik. Ancak burası Erciyes’e göre çok daha geniş bir alan ve pistlerinin çoğaltılabilme imkanı da var. Daha öncesinde gelip gören arkadaşlarımızın anlattıkları kadar varmış. Çocuklarımızla ailecek günübirlik olarak geldik ve geri dönüyoruz. Çok mutlu bir hafta sonu oldu bizim için. Bu tesislerin yapımında emeği geçen herkese çok çok teşekkür ediyoruz. Kahramanmaraş bu hizmetin kıymetini bilmeli ve çok iyi değerlendirmeli” diye konuşarak görüşlerini dile getirdiler.

Ailelerin kendi özel araçlarının yanı sıra tur firmalarının da yoğun ilgi gösterdiği Yedikuyular Kayak Merkezi, Kahramanmaraş’ın iç turizmden aldığı payı artırma yolunda hızla ilerliyor.


İlk yorum yapan olun

Yorumlar