Genel Müdür Arıkan’dan Türk Ulaşım-Sen’e Ziyaret

genel mudur arikandan turk ulasim sene ziyaret
genel mudur arikandan turk ulasim sene ziyaret

TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdür Vekili Erol Arıkan, İnsan Kaynakları Daire Başkanı Dursun Kızılbuğa, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Safi Çatal ile Muhasebe ve Finansman Daire Başkan Vekili Atilla Karataş, Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Mustafa Nurullah Albayrak’ı ziyaret ettiler.Gerçekleştirilen ziyarette Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Mustafa Nurullah Albayrak; Personel Sorunları başta olmak üzere birçok konuda istişarelerde bulunarak, Türk Ulaşım Sendikasının kurumlarda liyakat ve ehliyet esaslarını savunduğunu, personel arasında herhangi bir ayrımcılığa yol açacak uygulamalardan kaçınılmasını ifade etti.

TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdür Vekili Erol Arıkan; Yeni göreve gelmeleri nedeniyle, Sivil Toplum Kuruluşlarına iade-i ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade ederek, tüm Sivil Toplum Kuruluşlarına eşit mesafede olduklarını ve personelin ve kurumun çıkarları doğrultusunda çalışmalar yaptıklarını belirtti.

Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Albayrak, TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdür Vekili Erol Arıkan’a, İnsan Kaynakları Daire Başkanı Dursun Kızılbuğa’ya, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Safi Çatal ile Muhasebe ve Finansman Daire Başkan Vekili Atilla Karataş’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

genel mudur arikandan turk ulasim sene ziyaret
genel mudur arikandan turk ulasim sene ziyaret

Armin

Rail Industry Show 2020

sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar