Havaist İŞKUR’dan 100 Şoför Alımı ilanı Yayımladıhavaist iskurdan sofor alimi ilani yayimladi
havaist iskurdan sofor alimi ilani yayimladi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı iştiraki olan Havaist Taşımacılık bünyesinde istihdam edilmek üzere İŞKUR’dan 100 şoför alımı yayımladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İstanbul Otobüs işletmeleri A.Ş.’nin bir markası olan Havaist Taşımacılık Anonim Şirketi bünyesinde çalıştırılmak üzere ülke genelinden İŞKUR’dan başvurulabilecek 100 şoför alımı yapıyor.00004889942 Türkiye İş Kurumu Şişli Hizmet merkezi ilanı Havaist firmasına 100 kişi Otobüs Kaptanı B(Şoförü) alımı yapılacak. Havaist şoför alım ilanına Türkiye genelinde herkes İŞKUR üzerinden başvurabilecektir.

Yapılan İŞKUR ilanına göre kadın ve erkek en az okuryazar ve gerekli donanıma sahip herkes bu ilana başvurabilecektir. Alınacak personeller Kağıthane İstanbul çalışma adresinde istihdam edilecektir.Havaist taşımacılık sanayi ve ticaret anonim şirketi 100 otobüs kaptanı (Şoförü) alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 17 Nisan 2019 tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR hizmet binaları ve şubelerinden başvuru işlemlerini yapmaları gerekmektedir. Verilen ilan numarası ile başvuru online olarak yapılabilir. (İşilanlarıkariyer)

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.