Mısra Öz’den TCDD’ye ‘Çocuk Kulübü’ Tepkisimisra ozden tcddye cocuk kulubu tepkisi
misra ozden tcddye cocuk kulubu tepkisi

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde 8 Temmuz 2018 tarihinde meydana gelen tren kazasında, Kapıkule’den İstanbul’a doğru hareket eden yolcu treni Çorlu yakınlarından geçerken yağış nedeniyle rayların altındaki toprak menfezin kayması sonucu 5 vagon devrilmiş, kazada 25 kişi ölmüş 317 kişi de yaralanmıştı. Yaşanan bu kazada 9 yaşındaki oğlu Oğuz Arda Sel’i ve eski eşini kaybeden Mısra Öz, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları’nın (TCDD) Twitter hesabından yapılan ‘YHT Çocuk Kulübü’ duyurusuna tepki gösterdi.

TCDD’nin tweet’ini kişisel sosyal medya hesabında alıntılayan Sel, “Ben de üye olmak istiyorum. Ama bir sorum var? Çocuğumun adı Oğuz Arda Sel. Kendisi ölü. Bu nedenle 23 Nisan’da cennette olacak, oradaki bir çocuğu da üye yapabiliyor musunuz? Onun da bayramı da 23 Nisan! Siz yollamıştınız cennete” dedi. Öz, şöyle devam etti:

“8 Temmuz’da ihmalleriniz yüzünden ölen çocuklarımız bu 23 Nisan’ı sayenizde göremeyecekler. Böyle gülerek bindikleri trende nasıl can verdiklerini biliyor ve duyarsız tavrınıza tahammül edemiyorum!”

misra ozden tcddye cocuk kulubu tepkisi

misra ozden tcddye cocuk kulubu tepkisi

 

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.