Çin’in İlk Özel Hızlı Tren Projesine 4 Milyar Dolarlık Finansmancinin ilk ozel hizli tren projesine milyar dolarlik finansman
cinin ilk ozel hizli tren projesine milyar dolarlik finansman

Çin’in ilk özel girişim yüksek hızlı demiryolu projesi için Çin Kalkınma Bankası, Çin Sanayi ve Ticaret Bankası, Çin İnşaat Bankası, Çin Tarım Bankası ve diğer iki şirket 4.18 milyar dolar kredi sağladı

Resmi Xinhua Haber Ajansı’na göre, Çin’in ilk özel girişim yüksek hızlı demiryolu projesi, Cuma günü 28,1 milyar yuan (4,18 milyar $) tutarında bir kredi sözleşmesi imzaladı.

Çin Kalkınma Bankası, Çin Sanayi ve Ticaret Bankası, Çin İnşaat Bankası, Çin Tarım Bankası ve diğer iki şirketin, Fosun International Ltd ve Zhejiang eyalet hükümetinin önderlik ettiği bir konsorsiyum tarafından yönetilen projeye kredi verecekler. Aktarılan bilgiye göre, demiryolu projesi için planlanan toplam yatırım yaklaşık 44,89 milyar yuan düzeyinde olacak.

Çin, ekonomisindeki büyümenin yavaşlamaya başlaması nedeniyle, özel girişimlerin yüksek maliyet ve finansmandaki zorluklarını çözerek özel sektöre yönelik desteğini artırıyor.

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 20/05/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Cts 25
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı

Ücretsiz e-mail Aboneliği

e-mail adresiniz:

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.