Haydarpaşa Garı Ne Zaman Açılacak?haydarpasa gari ne zaman acilacak
haydarpasa gari ne zaman acilacak

Kadıköyde çalışmalarına 5 yıl önce başlanılan Tarihi Haydarpaşa Garı ne zaman açılacak, bugüne kadar gar’da neler yapıldı?

İstanbul kadıköy’de Tarihi Haydarpaşa Garı, yeniden eski zamanlarına dönmek ve çıkan yangın’ın izlerini silebilmek için gün sayıyor. Peki Tarihi Haydarpaşa Gar’ında son durum ne, çalışmalar şuan hangi noktada? İşte İstanbul Kadıköy’de ki Haydarpaşa gar’ından son gelişmeler…

Haydarpaşa Gar’ının Tadilatları Ne Zaman Bitecek?
İstanbul kadıköy’de ki tarihi Haydarpaşa Gar’ının çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. İstanbullu’nun merakla beklediği Haydarpaşa Gar’ının 2020’de tadilatlarının tamamlanması bekleniyor.

Çalışmalar 5 Yıl Önce Başlamıştı!
Çatısında 2010 yılının Kasım ayında çıkan yangın’dan dolayı büyük hasar görüp, yıpranan tarihi Gar TCDD aslına uygun olarak hazırlanan restorasyon projesi çerçevesinde onarılmak için 2015 senesi’nin sonlarına doğru çalışmalar başlamıştı.

2015 Yılın’dan Bu Yana Tarihi Gar’da Hangi Noktaya Gelindi?
2010 yılında çatısında çıkan yangın sonucu tadilata ihtiyaç duyulan Gar’da şuan da çatıda ki onarım çalışmaları bitti. Gişelerin ve bekleme salonu’nun da önümüzde ki bir kaç ay içerisin de tamamlanması bekleniyor.

2019’un Sonuna Doğru Peronlar Tamamlanacak!
Yolcu hizmetlerinin ve gar peronlarının tamamlanması açıklanan bilgiye göre 2019’un sonuna doğru bitecek. Gar’ın çeşitli yerlerin’de de ofis ve restoran gibi alanlarda da çalışmalar tüm hızıyla devam etmektedir. (Emlak365.com)

Hızlı Tren HaberleriÜcretsiz e-mail Aboneliği

e-mail adresiniz:
İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.