Manisa’nın Ahmetli İlçesinde Yön ve İşaret Levhaları Yenilendimanisanin ahmetli ilcesinde yon ve isaret levhalari yenilendi
manisanin ahmetli ilcesinde yon ve isaret levhalari yenilendi

Manisa Büyükşehir Belediyesi, trafik güvenliğinin sağlanması ve vatandaşların istedikleri noktalara daha kolay ulaşması amacıyla Ahmetli ilçesinde trafik yön ve işaret levhalarını yeniledi.

Vatandaşların ulaşımlarını güvenli ve rahat bir şekilde sürdürebilmesi için çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ahmetli’de trafik yön ve işaret levhalarını yeniledi. Zamana bağlı olarak yıpranan ve ihtiyaç duyulan noktalarda yeni montajlama işlerini yapan Ulaşım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, kısa süre içerisinde çalışmayı tamamladı. İlçe merkezi ile mahalleler arasındaki güzergâhlar, kamu kuruluşlarını tanımlayan levhalar, parklanma yasaklarının olduğu alanlar açıkça görülmesi için yapılan çalışma, Ahmetli halkını da oldukça sevindirdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan bilgilendirmede trafik yön ve işaret levha montajlarının ihtiyaç duyulan noktalarda devam edeceği belirtildi.

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.