Nexans, Eurasia Rail 2019 Fuarı’nda, Ziyaretçilerinden Yoğun İlgi Gördü

nexans eurasia rail fuarinda ziyaretcilerinden yogun ilgi gordu
nexans eurasia rail fuarinda ziyaretcilerinden yogun ilgi gordu

Alanında dünyanın en büyük 3. büyük demiryolu fuarı olma özelliğini taşıyan ve bu yıl sekizincisi düzenlenen “Eurasia Rail 2019” katılımcılarıyla buluştu. Kablo sektörünün global oyuncularından Nexans, ziyaretçilerinden yoğun ilgi gördü.


“Hayata enerji verir” sloganıyla müşterilerine yüksek performanslı kablo ve kablo çözümleri sunan Nexans, bu yıl, 10 – 12 Nisan 2019 tarihleri arasında Fuar İzmir’de gerçekleşen “Eurasia Rail, Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı”na katıldı. Nexans’ın, standında tanıttığı demiryollarında altyapı için haberleşme, sinyalizasyon & enerji kabloları ve demiryolu araç kabloları alanlarında geliştirilen son teknoloji ve çözümleri ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Birçok ülkeden yüzlerce katılımcı firma ve profesyoneli bir araya getiren Eurasia Rail 2019’de Nexans Türkiye ekibinin yanı sıra Demiryolları Global Ürün ve Segment Müdürleri Yannick Goutille ve Michael Luther de hazır bulunarak sektördeki önemli gelişmeleri ve son teknolojileri Nexans ziyaretçileriyle paylaştı.

Fuara katılmaktan ve gördükleri ilgiden dolayı memnuniyetlerini belirten Nexans Türkiye Pazarlama Müdürü Ayhan Güngör “Her gün milyonlarca yolcunun kullandığı raylı sistemlerin güvenilirliği, direkt olarak enerji, haberleşme ve sinyalizasyon amacıyla altyapıda kullanılan kabloların ve demiryolu araçlarının içinde kulanılan kabloların kalitesine bağlı. Nexans olarak, yurt içinden ve yurt dışından gelen katılımcılarla, hafif ağırlıklı demiryolu araç kabloları, demiryolu sinyalizasyon ve enerji kabloları için gerçekleştirdiğimiz millileştirme çalışmalarının yanı sıra, kablo kalitesinin önemi ile sinyal bütünlüğünün korunması, kabloların alev performansı gibi hayati önemi bulunan konular ile Yapı Malzemeleri Yönetmeliği (CPR) doğrultusunda demiryolu ve tünel kablolarında gerçekleşecek değişiklikler ile ilgili de bilgilendirme yapma şansı yakaladık” dedi.sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar