Özbir Vagon Yetkililerinden Başkana Ziyaret

ozbir vagon yetkililerinden baskana ziyaret
ozbir vagon yetkililerinden baskana ziyaret

Arifiye’de faaliyet gösteren, Özbir Vagon A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Çelebi, Yunus Esen eşliğinde, Başkan Karakullukçu’yu makamında ziyaret ederek 31 Mart Yerel Seçimlerinde yeniden Arifiye Belediye Başkanlığına seçilmesi nedeniyle, nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette, Başkan Yardımcısı Adnan Ağırman da hazır bulundu.


Samimi bir ortamda geçen ziyarette Zeki Çelebi yaptığı açıklamada; “31 Mart Yerel Seçimlerinde yeniden Belediye Başkanlığına seçilmesi nedeniyle, Sayın İsmail Karakullukçu’ya Hayırlı Olsun demek istedik. Kendisi, alçak gönüllü ve mütevazi kişiliği ile, Arifiye’de bulunan tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisine girerek, görev süresi içerisinde çok güzel işlere imza attı. Kendisinden önce görev yapan Belediye Başkanlarının projelerine sahip çıkarak, Arifiye için elzem olan projeleri hayata geçirdi. Arifiye’liler de kendisine sahip çıktı ve işte yeniden Belediye Başkanı. Özel sektörle de çok iyi ilişkileri olan, biz iş adamlarına gerek Belediye, gerek diğer kurum ve kuruluşlar nezdinde olan işlerimizde her zaman destek veren bir insan. Bu bakımdan, yeniden kendisinin göreve gelmesi, Arifiye’de Özel Sektör ve Devlet Kurumları arasında yakalanan işbirliği, uyum ve sinerjinin devam etmesi açısından çok sevindirici bir gelişme. Sayın Başkanımıza, yeni dönemde yapacağı projelerde başarılar diliyor, bu projelerin hayata geçmesinde üzerimize düşen ne varsa seve seve yapmaya hazır olduğumuzu bilmesini istiyoruz.” dedi.

Başkan İsmail Karakullukçu da yaptığı açıklamada;”Arifiye’mizde faaliyet gösteren Özbir Vagon A.Ş. Yönetim kurulu Başkanı arkadaşımız Sayın; Zeki Çelebi’ye nazik ziyaretleri nedeniyle çok çok teşekkür ediyorum. Evet, kendisinin de ifade ettiği gibi Arifiye’de Özel Sektör-Devlet arasında yakalanan iş birliği ve uyum, görev yaptığımız 10 yıl boyunca çok güzel meyveler verdi. Öncesinde, 50 yıl içerisinde gerçekleşebileceği değerlendirilen birçok yatırım İlçemize geldi. Bunda, Milletvekillerimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımızın da büyük payı var. Bu gün Arifiye, ilimizde yıldızı parlayan ve hızla büyüyüp gelişen bir ilçe. Bizlere düşen geçmişte olduğu insanımızla, iş adamlarımızla, Bakanlıklarımız arasında köprü vazifesi görerek, Arifiye’lilerin talep ettiği proejelerin hayata geçirilmesini sağlamak. Bunun yanında Bütçe olanaklarımızı da Arifiye’lilere hizmet etmek için sefer ettik, etmeye de devam edeceğiz. Bu işlerimizin yanında, değerli iş adamlarımız bizleri kırmayarak istihdam da Arifiye’li vatandaşlarımıza öncelik veriyor. İlçemizdeki ekonomik ve sosyal gelişime büyük katkı sağlıyor. Yeni dönemde de inşallah bu işbirliğimiz artarak devam edecek. Kazanan Arifiye olacak. Ben, nazik ziyaretleri nedeniyle tekrar Sayın Zeki Çelebi’ye çok çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar