Polonya Belarus Demiryolu Hattı Yenileniyorpolonya belarus demiryolu hatti yenileniyor
polonya belarus demiryolu hatti yenileniyor

Polonya Demiryolu Hatları, Intop – Torkol – Rajbud Konsorsiyumu ile Podkarpackie – Chryzanów hattının yeniden canlandırılması için 32,3 milyon Euro (138 milyon PLN) tutarında imzaladı. Bu demiryolu, ülkenin doğusundaki Belarus ile Siemianówka sınır istasyonunda ulaşım bağlantısı sağlayacak.

Sözleşme iki bölümden oluşuyor

Bunlardan biri, devlet sınırındaki modernizasyon çalışmaları: Podlaskie Voyvodalığı Bölgesel Operasyonel Programından ortak olarak finanse edilen 69 milyon PLN (16.14 milyon Avro) değerinde olan Chryzanów bölümü.

İkinci bölüm ise, tamamen devlet bütçesinden finanse edilen ve aynı zamanda yaklaşık 69 milyon PLN (16.14 milyon Avro) olan Siemianówka – Swisłocz bölümünün yeniden inşasını öngörüyor.

“Siemianówka bölgesinde sınır kapısına yapılan yatırımlar sayesinde bölge ekonomisi geliştirilecek ve Polonya’nın ulaştırma haritasındaki Podlaskie Voyvodalığının rolü artacak.

Modern trafik kontrol cihazlarıyla daha güvenli hale gelecek olan hatta 6 köprü ve 13 mühendislik yapısı modernize edilecek. Siemianówka istasyonunda kontrol merkezi yeniden inşa edilecek ve modern dijital cihazlarla donatılmış olacak.

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 20/05/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Cts 25
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı

Ücretsiz e-mail Aboneliği

e-mail adresiniz:

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.