TÜVASAŞ, Stratejik Plan Çalışmaları Kapsamında İç Paydaş Çalıştayını Yaptıtuvasas stratejik plan calismalari kapsaminda ic paydas calistayini yapti
tuvasas stratejik plan calismalari kapsaminda ic paydas calistayini yapti

TÜVASAŞ’ın 2020-2024 dönemi Stratejik Plan çalışmalarının önemli aşamalarından biri olan “İç Paydaş Çalıştayı” “TÜBİTAK-TUSSİDE” Kılavuzluğunda Sakarya Sen Otelde gerçekleştirildi.

TÜVASAŞ’ın temel ilke ve politikalarını, orta ve uzun vadeli hedeflerini ve bunlara erişmek için izlenecek yöntemlerle kaynak dağılımları belirlenirken, iç paydaş durumundaki; kurum strateji geliştirme kurulu üyeleri ve kuruluşun tüm departmanlarından çalışanların ve kuruluşta faaliyet gösteren sendikaların temsilcilerinin görüş ve önerileri alındı.

Memur ve İşçi personellerden oluşan geniş kapsamlı toplantıda, katılımcıların Kurum hakkındaki görüşleri, önerileri ve eleştirileri, şirketin güçlü ve zayıf yönleri ile fırsat ve tehditler, hazırlanacak olan Stratejik Plan çalışmasında veri olarak kullanılacak.

2020-2024 dönemini kapsayacak şekilde hazırlanacak olan bu stratejik plan, önümüzdeki beş yılda yapılması hedeflenen projelerin ve hayata geçirilmesi planlanan temel faaliyetlerin yol haritası niteliğinde olacak.

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 20/05/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Cts 25
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı

Ücretsiz e-mail Aboneliği

e-mail adresiniz:

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.