TÜVASAŞ Stratejik Plan Çalışmalarına Devam Ediyor

tuvasas stratejik plan calismalarina devam ediyor
tuvasas stratejik plan calismalarina devam ediyor

TÜVASAŞ’ın 2020-2024 dönemi Stratejik Plan çalışmalarının önemli aşamalarından biri olan “Dış Paydaş Çalıştayı” Sakarya Sen Otelde gerçekleştirildi. Şirketin temel ilke ve politikalarını, orta ve uzun vadeli hedeflerini ve bunlara erişmek için izlenecek yöntemlerle kaynak dağılımları belirlenirken dış paydaş durumundaki kurum, kuruluş ve firmaların görüş ve önerilerinin alındığı çalıştaya, Cumhurbaşkanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı, TCDD ve Bağlı Ortaklıkları, TCDD Taşımacılık, TÜDEMSAŞ, TÜLOMSAŞ, MKE, ASELSAN, Hazine ve Maliye Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, ÇŞB Sakarya İl Müdürlüğü, İstanbul Teknik Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi temsilcileri yanında Paydaş özel sektör temsilcilerinden oluşan 100 kişilik bir uzman ekibi katıldı.

Genel Müdür Yardımcısı Dr. Yakup KARABAĞ, yaptığı açılış konuşmasında; davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür ederken, “Davetimize gösterdiğiniz bu yakın ilgiyi, TÜVASAŞ’ın paydaşları nezdindeki itibarının bir göstergesi olarak kabul ediyor ve bundan onur duyuyoruz.

Şirketimizin 2020-2024 dönemini kapsayacak şekilde hazırlanacak olan bu stratejik plan, önümüzdeki beş yılda yapılması hedeflenen projelerin ve hayata geçirilmesi planlanan temel faaliyetlerin yol haritası niteliğinde olacaktır.

Kurumumuz hakkındaki fikirlerinizin, önerilerinizin, varsa eleştirilerinizin açık bir şekilde ifade edilmesi, hem bu çalıştayın amacına ulaşmasını hem de hazırlanacak olan Stratejik Planın kalitesini ortaya koyacaktır dedi.”

Reklamlar

Benzer demiryolu haberleri

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.