Keltepe Kayak Merkezi’nde Yol Genişletme Çalışmaları Devam Ediyor

keltepe kayak merkezinde yol genisletme calismalari devam ediyor
keltepe kayak merkezinde yol genisletme calismalari devam ediyor

Karabük İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Keltepe Kayak Merkezi’nde yol genişletme çalışmaları devam ediyor.


İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, devam eden yol genişletme çalışmalarını, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Özgür Bülbül ve Maden Mühendisi Orhan Nallı ile yerinde inceledi.

İncelemelerin ardından kısa bir açıklama yapan Genel Sekreter Uzun; “ Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’un, geçtiğimiz aylarda İlimizi ziyaretinde ifade ettiği gibi ‘Özel İdaremiz ile Keltepe Kayak Merkezi’nin yolunu asfalt yapacağız’ sözünün ardından bizlerde çalışmalarımıza başladık. 4 km’lik yolun 2 km’sini tamamlandı. Kayak merkezine ulaşımı sağlayan yolun alt ve üst yapı çalışmalarını bitirip asfalt sezonuna hazırlayacağız. Şuan ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor” diye konuştu.

Genel Sekreter Uzun son olarak, bu hizmetlerin yapılmasında emeği geçen Çevre ve Şehircilik Bakanına, Karabük Valisine, Milletvekillerine, İl Genel Meclis Üyelerine ve Özel İdare personellerine teşekkür etti.


İlk yorum yapan olun

Yorumlar