Zafer Havalimanı İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Zafer Havalimanı istisare Toplantisi Gerceklestirildi
Zafer Havalimanı istisare Toplantisi Gerceklestirildi

Afyonkarahisar, Kütahya ve Uşak illerine hizmet veren Zafer Bölgesel Havalimanının etkinliğinin arttırılması amacıyla Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde bir toplantı düzenlendi.

Düzenlenen toplantıya Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural KAVUNCU, Kütahya Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah DAMCI, Altıntaş Belediye Başkanı Arif TEKE, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmet ÖZOTRAÇ, Ajans Genel Sekreter Vekili Veli OĞUZ, THY üst düzey yöneticilerinden Mustafa ŞUMNU ve Emrullah KİRİŞÇİ katıldı.

Toplantıda ayrıca Afyonkarahisar, Kütahya ve Uşak’taki üniversitelerin, il özel idarelerinin, kültür ve turizm müdürlüklerinin, ticaret ve sanayi odalarının, belediyelerin, kamu kurumlarının ve sivil toplum kuruluşlarının yetkilileri hazır bulundu. Toplantı Ajans Genel Sekreteri Veli OĞUZ’un havalimanı hakkında yapmış olduğu sunum ile başladı. Sunum sonrası katılımcılar kısa, orta ve uzun vadede havalimanının etkinliğinin arttırılması amacıyla görüş bildirdi. Toplantıda havalimanından yapılan uçuşlarda yaşanılan sıkıntılar ve sefer saatleri ile ilgili ayrıca THY yetkililerine bilgi verildi.

Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar