Expo Ferroviaria İtalya Demiryolu Fuarı Sponsoru Olduk

railway expo italy
railway expo italy

Yenilikçi çözümler ve çığır açan teknolojiyle donatılan EXPO Ferroviaria, endüstrinin ana hat ve şehir içi raylı sistemler için sunduğu en son ve en iyiler için benzersiz bir vitrin sunacak. Önde gelen demiryolu teknolojisi, ürün ve hizmet tedarikçileri, 1 ila 3 Ekim tarihleri ​​arasında Rho Fiera Milano fuar merkezine katılımlarını sağlamak için harekete geçti. RayHaber olarak bu önemli demiryolu fuarına basın sponsoru olmanın gururunu yaşıyoruz.

Katılan Ana Firmalar

ALSTOM: Alstom Ferroviaria, İtalya demiryolu geleneğinde köklü bir yapıya sahip olan şirket, 160 yıldır tren, 60 yıl boyunca çekiş sistemleri ve 90 yıldır sinyal ekipmanı üretiyor. Bugün İtalya genelinde 8 saha ve 2.800 çalışanı ile Alstom, İtalya pazarındaki liderlerden biri olarak kabul edilen güçlü bir yerel işverendir. İtalya’daki Alstom, devirme teknolojisine ve demiryolu sinyalizasyon teçhizatına ve çekiş sistemlerine dayanan yüksek hızlı trenlerde iki mükemmellik merkezine sahip olabilir. Alstom, İtalya’daki sanayi üssünde önemli yatırımlar yaptı. Alstom’un Savigliano’daki (CN) fabrikası, mühendislerinin daha kolay bakım için trenler tasarlamalarına olanak tanıyan en gelişmiş 3D sanal gerçeklik odasına sahip olan Fabrika 4.0’ın bir örneğidir.

KNORR-BREMSE: Knorr-Bremse Raylı Sistemler Italia Srl, kırma sistemlerinin lider üreticisi ve raylar ve ticari taşıtlar için ek alt sistemler sağlayıcısıdır. 30 ülkede, yaklaşık 25.000 çalışan, fren, giriş, kontrol ve enerji tedarik sistemleri, HVAC ve sürücü destek sistemlerinin yanı sıra direksiyon sistemleri, güç aktarma sistemi ve şanzıman kontrol çözümleri geliştirmekte, üretmekte ve hizmet vermektedir.

Hitachi Rail Italy: Hitachi Rail Europe grubunun bir parçası olan Hitachi Rail Italy, hem mekanik parçaların hem de elektrikli ekipmanların tasarımı ve üretimi dahil olmak üzere faaliyetler aracılığıyla ana hat ve şehir içi taşımacılık için hadde stoklarının üretiminde uzmanlaşmıştır. Şirket profilinin diğer bir unsuru bakım, yedek parçalar, bileşenler ve yükseltme gibi hizmet faaliyetlerinden oluşmaktadır. Şirketin İtalya’nın Napoli, Pistoia ve Reggio Calabria fabrikalarında ve San Francisco, Miami ve Madrid’deki yabancı tesislerinde çalışan 2 bin çalışanı var. Hitachi Rail Italy’in ürünleri ETR1000 ile tramvaylara kadar yüksek hızlardan çeşitlilik gösteriyor. Bölgesel trenlere geleneksel ve sürücüsüz metrolar: Caravaggio, Vivalto ve TSR, Lombardiya’da faaliyet gösteren yüksek kapasiteli tren.

ABB: ABB, hareketliliğin geleceğini destekleyen yenilikçi ürünler, çözümler ve hizmetler sayesinde taşımayı daha güçlü, daha akıllı ve daha yeşil hale getiriyor. Önde gelen teknolojiler, anahtar teslim sistemler, üstün hizmet ve varlık yönetimi sağlayarak ABB, inşaatçılara, demiryolu operatörlerine ve ağ yöneticilerine enerji tasarruflu ve uygun maliyetli yenilikler sunma konusunda yardımcı olabilir. Şirket, elektrifikasyon ürünlerinde, robotik ve hareket, endüstriyel otomasyon ve elektrik şebekelerinde öncü bir teknoloji lideridir ve global olarak kamu hizmetleri, endüstri ve nakliye ve altyapı alanlarında müşterilerine hizmet vermektedir.

Şirketinizin, İtalya’nın sadece düzenli demiryolu teknolojisi, ekipman ve hizmetleri sergisinde yer alması için hala fırsatlar var. Demiryolu endüstrisinin daha önde gelen oyuncularını keşfetmek için, EXPO Ferroviaria 2019’daki en son katılımcı listesine bakınız.

Stand seçiminizi görüşmek için şimdi bizimle temasa geçin: expoferroviaria@mackbrooks.com veya bizi şimdi +44 (0) 1727 814 400 numaralı telefondan arayın.

EXPO Ferroviaria hakkında daha fazla bilgiyi www.expoferroviaria.com adresinde bulabilirsiniz.

Benzer Demiryolu Haberleri

Benzer Hızlı Tren Haberleri

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.