I. Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Konferansı

i uluslararasi karayolu tasimaciligi konferansi
i uluslararasi karayolu tasimaciligi konferansi

18 Haziran 2019 tarihinde İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi, Türkiye Odalar Borsalar Birliği ile Uluslararası Nakliyeciler Derneği ortaklığında “I. Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Konferansı” başlıklı bilimsel etkinlik düzenlenecektir.

Konferansın amacı; bilim dünyasındaki siz değerli araştırmacıları ortak bir anlayış etrafında birleştirerek, özelikle karayolu taşımacılığındaki faaliyetlerin ülkemizdeki sorunlarına yönelik çözüm arayışının bir parçası haline getirmektir. Taşımacılık sektörünün köklü derneklerinden UND öncülüğünde gerçekleştirilecek konferansımızda bilim dünyası ve lojistik sektörü yan yana getirilerek, yaşanılan sorunlara ve gelişmelere yönelik sektörle oluşturulabilecek işbirliklerinin de arttırılması hedeflemektedir.

Konferansda, sektörün önde gelen temsilcileriyle bu alanlarda çalışmalarını derinleştiren akademisyenleri bir araya getirmek, hem akademik dünyaya hem de bu alanda eğitim gören yüksek lisans ve doktora öğrencilerine yönelik literatür oluşturmak hedeflenmektedir.

Benzer Demiryolu Haberleri

Benzer Hızlı Tren Haberleri

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.