TCDD Taşımacılık Genel Müdürü Arıkan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

tcdd tasimacilik genel muduru arikanin ramazan bayrami mesaji
tcdd tasimacilik genel muduru arikanin ramazan bayrami mesaji

Sevgili Vatandaşlarımız;

Bayramlar, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, toplumsal birlikteliğin pekiştiği, hoşgörünün egemen olduğu, iyilik ve güzelliklerin yoğun olarak yaşandığı huzur ikliminde geçirilen günlerdir.

Bu günler; birlik, beraberlik, kardeşlik, sevgi ve saygı kültürüyle yardımlaşma ve dayanışmaya vesile olur, dargınlık ve ihtilafları giderir, çocuklarımızın manevi havayı idrak etmelerini sağlar.

Bu yılda tamamına erdiğimiz mübarek Ramazan Ayının manevi huzurunun ardından Ramazan Bayramı’na erişmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Tüm demiryolcular; Edirne’den Kars’a kadar Türkiye’nin dört bir yanında Ramazan Bayramında da sizlere her zaman hak ettiğiniz kusursuz hizmeti vermek için gece gündüz çalışacak.

TCDD Taşımacılık olarak, Ramazan Bayramında yolcularımızı sevdiklerine kavuşturmak, bayram sevincini en iyi şekilde yaşamalarını sağlamak üzere, yüksek hızlı, konvansiyonel ve bölgesel trenlerimiz ile Marmaray ve Başkentray’da en iyi hizmeti vermek için tedbirlerimizi aldık.

Bütün yolcularımız sevdiklerine kavuştuklarında ve bayram sevincini sevdikleriyle yaşadıklarında çabalarımız ve yorgunluklarımız karşılığını bulmuş olacak.

Yaklaşık 12 bin TCDD Taşımacılık ailesi adına, Ramazan Bayramı’nızı en içten duygularla kutluyor, ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum.

Seyahatlerinizde treni tercih ettiğiniz için teşekkür ediyor en derin saygılarımı sunuyorum.

Erol ARIKAN
TCDD Taşımacılık Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı

Benzer Demiryolu Haberleri

Benzer Hızlı Tren Haberleri

1 Comment

  1. bende demiryolu emeklisi olarak.bütün demiryolcu emeklilerinin ve, halen çalışan demiryolu memur ve işçilerinin mübarek ramazan bayramlarını en iyi dileklerimle kutlar sn Arıkana selam ve svgilerimi yolllarım

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.