Elektronik Müzik Festivali Big Burn İstanbul 26 Temmuz’da Başlıyor

elektronik muzik festivali big burn istanbul temmuzda basliyor
elektronik muzik festivali big burn istanbul temmuzda basliyor

26-27-28 Temmuz’da gerçekleşecek Türkiye’nin en büyük elektronik müzik Festivali Big Burn 3 gün boyunca yaz ateşini Şile’de yakacak

Bu yıl düzenlenecek üçüncüsüyle artık bir gelenek haline gelen BigBurn İstanbul, yeni evi Şile Woodyville Treehouses’da on binlerce müzikseveri ağırlayacak. 3 gün boyunca müzik ve eğlence sunacak olanBigBurn İstanbul’da uluslararası ve lokal olmak üzere 100’e yakın DJ ve prodüktör, ikisi kumsalda olmak üzere 4 sahnede konukları dans ettirecek.

Konaklama seçenekleri arasındaki bungalovlar satışa çıkar çıkmaz tükendi. Çadır alanı biletleri ise tükenmek üzere. 3 gün boyunca elektronik müzikseverlere ev sahipliği yapacak Şile Woodyville Treehouses muhteşem bir festival için hazır.

İşte festivalin yıldız isimleri:
Clapton, Damian Lazarus, David Mayer, Dubfire, Guy Gerber, Joachim Pastor (live), N’TO (live), Nastia, Recondite (live), Stephan Bodzin, Woralks,Adiel, Antigone, Behrouz, Be Svendsen, Carlita,Francesca Lombardo, Ilario Alicante, Len Faki, Marco Resmann, Mind Against, Monoloc,Matthew Dekay, Oceanvs Orientalis, Ruede Hagelstein ve geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği efsane performansı dillerden düşmeyen yetenekli Peggy Gou!

Festival ile ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak, avantajlı biletlerden yararlanmak ve daha fazlası için‘Burn Enerji İçeceği’nin sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın!

Levent Elmastaş hakkında
RayHaber editörü

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.